Skip to content

verslo dovanos

SMULKIOS DOVANĖLĖS STIPRINA DRAUGYSTĘ

Tušinukai

Visi ieškome išskirtinumo ir norime atrodyti solidžiai. Tušinukus naudojame kasdien pasirašinėdami sutartis, sąskaitas, susitikimuose su klientais ar partneriais. Siūlome platų plastikinių, metalinių, ekologiškų, išskirtinių tušinukų spektrą.

Puodeliai

Puodelis su Jūsų įmonės logotipu – tai reprezentacinis suvenyras bei praktiškai naudinga verslo dovana. Siūlome platų įvairių modelių, spalvų, formų puodelius su Jūsų logotipu. Galite rinktis keraminius, stiklinius, porcelianinius, termosinius puodelius.

Termo indai

Termo puodelis su Jūsų įmonės logotipu – tai reprezentacinis suvenyras bei praktiškai naudinga verslo dovana. Siūlome platų įvairių modelių, spalvų, formų termo puodelius su Jūsų logotipu.

Užrašų knygelės

Siūlome įvairios apimties ir formato užrašų knygeles su Jūsų įmonės logotipu ar kitokiu užrašu. Taip pat galite užsisakyti nestandartinių formų, popieriaus ar medžiagos viršelių užrašų knygeles.

Energijos talpyklos (Power bank'ai)

Įvairaus galingumo, formų, spalvų ir jungčių krovikliai bei energijos talpyklos (power bank) su Jūsų įmonės reklama ar logotipu.

Kaklajuostės

Reklaminės kaklajuostės puikiausiai tinka konferencijoms, seminarams ir kitiems renginiams. Dažniausiai naudojamos akreditacijoms, dalyvių kortelėms, darbuotojų pažymėjimams pakabinti. Sublimacinės kaklajuostės leidžia Jūsų logotipą, prekinį ženklą ar kitą svarbią informacija uždėti per visą kaklajuostės plotą iš abiejų pusių spalvotai.

Maišeliai

Įvairių dydžių medžiaginiai, popieriniai, polietileno, neaustinės medžiagos, sulankstomi maišeliai. Maišeliai galimi įvairių spalvų su Jūsų spalvotu logotipu.

Kuprinės

Platus kelioninių, dokumentų ir nešiojamo kompiuterio krepšių, kuprinių, šaltkrepšių ir kitų krepšių pasirinkimas. Galimi krepšiai su ratukais, prabangūs verslo klasės krepšiai bei kuprinės.

Marškinėliai (apranga)

Įvairių spalvų platus vyriškų ir moteriškų drabužių pasirinkimas su Jūsų logotipu ar įmonės informacija.

Ženkliukai

Įvairių formų, metalų, spalvų ir įpakavimų ženkliukai su Jūsų logotipu ar kitokiu užrašu.

Atšvaitai

Įvairių formų minkšti ir kieti pakabinami atšvaitai ir atšvaitinės juostelės. Atšvaitas - tai ne tik puiki reprezentacinė priemonė su Jūsų logotipu, bet ir funkcionali apsauginė priemonė tamsios paros metu.

Apdovanojimai

Įvairių formų, metalų, spalvų ir įpakavimų apdovanojimai su Jūsų logotipu ar kitokiu užrašu.

Saldžios dovanos

Saldžios verslo dovanos – sėkmingiems verslo susitikimams ir santykiams. Tam, kad bendravimas taptų artimesnis, siūlome pasitelkti saldžias dovanas kvietimams į susitikimus ar bendradarbiavimo pasiūlymams. Suasmeninti gaminiai taip pat puikiai tiks norint paminėti svarbią Jūsų įmonės datą.

Kitos dovanos

Kitos netradicinės dovanos su Jūsų įmonės informacija.

Susisiekime

Užpildykite žemiau esančią formą,
ir mes greitu laiku su Jumis susisieksime

Jūsų kontaktinė informacija
Apie ką norite pasiteirauti?